Workshop Sociální sítě pro začátečníky - POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU!!!

Rádi bychom Vás pozvali na seminář a workshop SOCIÁLNÍ SÍTĚ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Sejdeme se ve čtvrtek 16. května v 9 hodin v dětském oddělení náchodské knihovny. Přednášet nám bude Ing. Tereza Otčenášková, která působí na Katedře informačních technologií Univerzity Hradec Králové a několik let také vyučuje veřejnost a knihovníky na seminářích pořádaných SVK HK. Plánovaný konec je ve 12 hodin.

Účastníci workshopu se naučí, jak založit a spravovat propagační stránku pro knihovnu, jak ji naplnit tím správným obsahem, co a jak často publikovat, jak volik klíčová slova. Zaměříme se především na Facebook a Instagram.

Pracovat můžete buď na vlastním notebooku, nebo nabízíme k zapůjčení jeden z našich notebooků (máme jich sedm). S sebou si vezměte přihlašovací údaje k facebookovému a instagramovému profilu knihovny, pokud již máte.

Na naše setkání bude pro zájemce navazovat seminář Sociální sítě pro pokročilé v SVK HK. Ten se uskuteční v úterý 28. května - VÍCE ZDE

Pokud se chcete semináře u nás v knihovně zúčastnit, dejte nám, prosím, vědět do 14. května na adresu vlachova@mknachod.cz, nebo na tel.: 778 487 438. Potřebovali bychom také předem nahlásit, kdo bude chtít půjčit notebook.

Vloženo: 16. května 2019 9:00