Projekt Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

SKIP ČR vyhlašuje jedenáctý ročník projektu na podporu čtenářské gramotnosti Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka. Cílem projektu je rozvoj čtenářských návyků žáků již od prvního ročníku školní docházky. Do projektu přihlašuje letošní žáky prvních tříd základních škol veřejná knihovna ve spolupráci se školami v místě působnosti knihovny. Veřejná knihovna musí být institucionálním členem SKIP ČR.

Pro jedenáctý ročník bude vydána kniha spisovatele Miroslava Tvrze a ilustrátorky Aleny Schulz – Kde se nosí krky. Knihovnám a školám nabízí SKIP ČR možnost zakoupit jakýkoliv počet knížek za velmi přijatelnou cenu (20 Kč/kus). Objednávku najdete zde - https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/formulare/knizka-pro-prvnacka-objednavka.

Pokud zásilka bude fakturována knihovně, tak poštovní činí 0 Kč, pokud bude fakturována škole, tak poštovné činí 90 Kč. Knihy zdarma v roce 2019 nebudou. Veškeré nové informace o průběhu projektu budou průběžně uveřejňovány na webu SKIP a rozesílány prostřednictvím konference Andersen.

Více informací na - https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/akce-skip/projekt-uz-jsem-ctenar-knizka-pro-prvnacka


 

Vloženo: 26. října 2018 10:15