Pozvánka na workshop Začínáme s dílnou čtení

"Začínáme s dílnou čtení aneb Co můžeme udělat pro to, aby děti začaly číst s radostí?"

Workshop bude realizován pod křídly MAPu Stolové Hory. Je určen pro pedagogy, knihovníky i všechny další zájemce o čtenářskou gramotnost dětí. Klade si za cíl rozpoutat diskusi o užší spolupráci knihoven a škol a nabídnout formu čtenářských dílen jako inspirativní prostředek k podpoře rozvoje čtenářské gramotnosti dětí.

Termín: 20. února 2019 od 16.00 do 18.00
Místo konání: Knihovna Břetislava Kafky Červený Kostelec - dětské oddělení, Sokolská 293
Cíl workshopu: Společně hledat možnosti, jak děti rozečíst.
Přihlášení na workshop zde.

Určeno: Pro pedagogy, knihovníky, rodiče, prarodiče a všechny další zájemce...
Cena: Zdarma

Co nás čeká?

• vyzkoušíme si konkrétní dílnu čtení,
  • budeme mapovat spolupráci učitelky a knihovnice z Červeného Kostelce
  • hledat možnosti, jak dílnu čtení zařazovat do naší praxe

V případě otázek kontaktujte Annu Hubáčkovou na emailu hubackova.map@gmail.com a nebo telefonu +420 776 411 622.

Workshop je pořádán Místní akční skupinou Stolové hory, z. s. a Místní akční skupinou Mezi Úpou a Metují, z. s. v rámci Rozvoje vzdělávání na Náchodsku - MAP 2.

Vloženo: 19. prosince 2018 9:32