Kurz tvorby infografiky

Městská knihovna v Náchodě vám nabízí slíbené pokračování kurzu tvorby plakátů.

Co vás na kurzu čeká?

• Tentokrát se zaměříme na tvorbu infografiky. Vysvětlíme si základní pravidla tvorby infografiky a možnosti využití k propagaci knihovny. představíme si několik nástrojů, ve kterých můžete infografiku vytvářet.
  • Společně si vytvoříme infografiku v nástroji Canva, kde každý použije data ze statistiky své knihovnyza rok 2015. Výsledek vaší tvorby tak najde praktické využití.
  • V úvodu kurzu si zopakujeme používání nástroje Canva, proto nemusíte mít obavy z nezvládnutí kurzu.

Kurz je určen pro zájemce všech úrovní počítačové gramotnosti, přizpůsobíme ho vašim schopnostem a potřebám. Budete potřebovat jen Chuť tvořit a přinést si statistická data o činnosti knihovny.

Kurz proběhne ve dvou termínech: 23. 2. a 24. 2. 2016 v Městské knihovně Náchod, 1. patro, od 9:00 do 13:00.
Vyberte si termín, který vám více vyhovuje.

Přihlašování nebo více informací : tel.: 778 487 438, lelkova@mknachod.czhavlova@mknachod.cz.

Vloženo: 18. února 2016 20:40