Exkurze knihovníků obecních knihoven 2022

Program:

• Návštěva Městské knihovny v Rychnově nad Kněžnou
    Knihovna se v roce 2020 přestěhovala do kompletně opravené budovy bývalého kina. Získala tak nové moderní zázemí, k dispozici má i multifunkční sál pro 100 lidí. V roce 2021 byla knihovna vyhlášena stavbou roku v Královéhradeckém kraji. Knihovnou nás provede její vedoucí Naděžda Kaločová.
  • Prohlídka Nového zámku v Kostelci nad Orlicí
    Naším průvodcem bude přímo majitel zámku pan František Kinský.
  • Návštěva Knihovny Jaroslava City ve Vysokově
    Svou knihovnu a její akce nám představí knihovnice Jiřina Bittnerová. Knihovna bude v letošním roce zastupovat náchodský okres v soutěži Knihovna roku Královéhradeckého kraje.

Z Náchoda pojedeme mikrobusem z autobusového nádraží (zastávka Z1) v 7:30 hod., přistoupit můžete i v Novém Městě nad Metují (7:45 hodin, Na Rychtě).

Předpokládaný návrat do Náchoda v 16:00 hodin.

Pokud máte chuť vyrazit s námi, prosíme, informujte nás o Vaší účasti a místě nástupu do středy 4. 5. 2022 na e-mail: vlachova@mknachod.cz, anebo na telefon 491 423 338 či 778 487 438.

Hlaste se včas, mikrobus má omezenou kapacitu! Těšíme se na Vás!

Vloženo: 7. května 2022 8:00