POZOR!!! AKCE JE ZRUŠENA!!! Exkurze knihovníků obecních knihoven 2020

Zveme Vás na exkurzi knihovníků obecních knihoven, která se uskuteční v sobotu 10. října 2020.

Program:

• Návštěva Městské knihovny v Solnici
    Svou knihovnu a její akce nám představí knihovnice Irena Šklíbová. Ta převzala knihovnu od své předchůdkyně v roce 2014 a dala jí nový kabát, nejen v podobě nových barev, ale zejména pak prostřednictvím kompletní revize. Knihovna pořádá besedy pro děti i dospělé.

• Návštěva Městské knihovny v Rychnově nad Kněžnou
    Knihovna se letos v únoru přestěhovala do kompletně opravené budovy bývalého kina. Získala tak nové moderní zázemí, k dispozici má i multifunkční sál pro 100 lidí. Knihovnou nás provede její vedoucí Naděžda Kaločová.

• Oběd v restauraci U Zvonu

• Prohlídka Nového zámku v Kostelci nad Orlicí
    Naším průvodcem bude přímo majitel zámku pan František Kinský.

Z Náchoda pojedeme mikrobusem z autobusového nádraží (zastávka Z1) v 8:45 hod., přistoupit můžete i v Novém Městě nad Metují (9:00 hodin, Na Rychtě).

Předpokládaný návrat do Náchoda v 18:00 hodin.

Pokud máte chuť vyrazit s námi, prosíme, informujte nás o Vaší účasti a místě nástupu do středy 7. 10. 2020 na e-mail: vlachova@mknachod.cz, anebo na telefon 491 423 338 či 778 487 438.

Hlaste se včas, mikrobus má omezenou kapacitu! Těšíme se na Vás!

Vloženo: 10. září 2020 9:00