E-knihy - webový seminář

Provozujete nebo připravujete nabídky e-výpůjček českých e-knih ve Vaší knihovně? Nebo Vás toto téma jenom zajímá? Podívejte se na záznam webového semináře (webináře) Jiřího Pavlíka, který uspořádal ÚISK FF UK.

Autor Vás seznámí s osmi českými distribučními platformami s nabídkou e-knih pro knihovny. Tito distributoři nabízejí asi 5 800 e-knih, které si můžete do knihovny pořídit a nabízet svým čtenářům. Zorientujete se v této problematice, dozvíte se o současných možnostech a podmínkách provozování výpůjční služby e-knih v knihovnách, budou Vám představeny knihovny které, již mají z touto službou zkušenosti.

>>SPUSTIT WEBINÁŘ E-KNIHY<<

Vloženo: 3. listopadu 2015 20:42