Chtějí vaši čtenáři cizojazyčné knihy? V Náchodě máme velký výběr

Městská knihovna v Náchodě je od roku 2014 zapojena do projektu Cizojazyčná literatura, který vyhlásila Moravská zemská knihovna v Brně s finanční podporou Ministerstva kultury ČR. Každoročně využíváme příležitost zdarma doplnit knihovní fond o nové tituly v cizích jazycích. Kromě nejžádanější angličtiny a němčiny objednáváme knihy ve francouzštině, španělštině, italštině, ruštině, polštině a slovenštině.

Za celou dobu účasti na projektu jsme obohatili fond zatím o 232 titulů. Čtenářům můžeme nabídnout jak klasickou cizojazyčnou beletrii, tak i romány pro ženy, detektivky, náročnější literaturu i pohádky. Vypůjčit si mohou i zjednodušenou četbu pro začátečníky, doplněnou zvukovou nahrávkou textu. Všechny tituly najdete v on-line katalogu knihovny. Knihy vám rádi zapůjčíme i pro vaše čtenáře formou MVS. Zažádat si o ně můžete na emailu knihovna@mknachod.cz.

Vloženo: 8. listopadu 2018 10:00