Výlet knihovníků na knižní veletrh do Havlíčkova Brodu

Zveme Vás na exkurzi knihovníků náchodského regionu, která se uskuteční v pátek 6. října 2023. Tentokrát vyrazíme na 33. Knižní veletrh do Havlíčkova Brodu.

Odjíždět budeme z Náchoda autobusem v 7:30 hod. z autobusového nádraží (zastávka Z1). Náš autobus pojede z Batňovic, je možné tedy nastoupit už v Červeném Kostelci (cca 7:15). Přistoupit půjde i v České Skalici a Jaroměři (cca 7:50). Lístky na 33. Podzimní veletrh mám, rozdám je hned v autobuse. Program veletrhu NAJDETE ZDE.

V 11:00 hodin máme domluvenou exkurzi v Tiskárnách Havlíčkův Brod. Potrvá zhruba hodinu. Hned potom bychom si dali oběd v nedaleké restauraci Pivovarský hostinec Rebel. V pondělí před odjezdem bych Vám rozeslala jídelníček, abyste si mohli vybrat, co si dáte, a my jim to mohli s předstihem nahlásit. Oběd tam vychází na 150,- Kč a platí si ho každý sám.

Ve 13:30 hod. nás kolegyně z Brodu provedou jejich novou krajskou knihovnou. Pak už nás čeká samotný veletrh, který probíhá v knihovně a především pak v sousedním Kulturním domě Ostrov.

Návštěva tiskárny a knihovny je dobrovolná, klidně můžete celý den strávit pouze na veletrhu.

Nejpozději ve 21 hodin bychom měli být doma.

Pokud máte chuť vyrazit s námi, prosíme, informujte nás o Vaší účasti a místě nástupu na e-mail: vlachova@mknachod.cz, anebo na telefon 491 423 338 či 778 487 438.

Vloženo: 13. září 2023 11:00