Objednávky setů Bookstart 2024 pro knihovny kraje ZDARMA

Byl vyhlášen nový ročník projektu Bookstart – S knížkou do života a Královéhradecký kraj ho podpořil navýšením dotace. Mohou se tedy zapojit i další knihovny!

Knihovny Královéhradeckého kraj si objednávají sady/motivační balíčky pro další ročník ZDARMA. V obou sadách Vás čekají zbrusu nové knížky.

Objednávejte/registrujte se, prosíme do 30.6.2023 na adrese: http://www.sknizkoudozivota.cz/pro-knihovny/registracni-formular.

Přijde Vám zálohová faktura na 0 Kč jako potvrzení Vaší objednávky. Pokud byste meli jakýkoli dotaz či připomínku, neváhejte nás kontaktovat na emailu: objednavkybookstart@knihovnahk.cz.

Do vyčerpání zásob je také možné ještě doobjednat sety 0-3 pro rok 2023 za cenu 100 Kč, sety 3-6 pro tento rok jsou již bohužel rozebrané.

Na konci prázdnin pro Vás opět zpřístupníme a nabídneme katalog pomůcek, her a knih, ze kterých budete moci vybírat a nakoupit do daného finančního limitu.

V letošním roce je již možné čerpat finanční podporu i na honoráře lektorů na setkání rodičů s dětmi, jak jsme speciálně informovali a bude tomu tak i v dalším roce.

Vloženo: 5. června 2023 13:00