Design služeb - seminář pro knihovníky

Zveme vás na seminář Design služeb, který se bude konat ve středu 6. listopadu 2019 v dětském oddělení Městské knihovny v Náchodě od 8 do 12 hodin. Seminář má podtitul Jak z dobrých služeb udělat skvělé. Přednášet nám přijede Vojtěch Vojtíšek z Městské knihovny v Praze.

Papírová kniha má dokonale funkční design – když ji vezmete do ruky, víte, kde se otevírá a k čemu slouží. Je to koncept ověřený časem. Kdy jste tohle naposledy zažili při nákupu, cestě vlakem, na poště, nebo návštěvě knihovny? Je těžké dělat dobré služby – i tak ale budete bojovat se silnou konkurencí, protože dobré znamená průměr. Potřebujete dělat služby skvělé, abyste byli pro své uživatele první volbou. Inovace nemusejí být jenom produktem geniální mysli – existuje řada technik a metod, jak pomoci novým nápadům na svět. Ať už provozujete web, odpovídáte na dotazy nebo podáváte nějakou věc přes pult – poskytujete službu. Chcete vědět, jak jste dobří, abyste mohli být ještě lepší?

Délka kurzu: 4 hodiny

Co si odnesete:

• nové metody
  • dozvíte se, co se skrývá pod zaklínadly ROI, retail concept, HCD nebo design thinking
  • vyzkoušíte si designovou výzvu

Účast prosím hlaste na vlachova@mknachod.cz nebo na tel. 778 487 438.

Vloženo: 6. října 2019 8:00