Burza nápadů - jde to i jinak

Zveme Vás na BURZU NÁPADŮ, která se uskuteční v pátek 24. 3. 2017 v dětském oddělení Městské knihovny v Náchodě.

Hostem bude Mgr. Kateřina Pechová, která se s námi podělí o tipy z knihovny v Dobříši.

Cílem této akce je získat od ostatních knihovníků a samozřejmě jim také nabídnout své osvědčené tipy, nápady, návody a podněty na pořádání akcí v knihovnách, vzdělávání, zapojení se do projektů, spolupráci, získávání financí a další užitečné informace pro práci v našich knihovnách.

Burza je určena jak pro vedoucí knihoven, tak pro knihovníky jednotlivých oddělení i neprofesionální knihovníky.

Svoji účast prosím nahlaste na e-mail havlova@mknachod.cz anebo telefonicky na tel. 491 423 338 či 778 487 438.

Těšíme se naviděnou!

Vloženo: 24. února 2017 9:00